niedziela, 10 marzec 2019 10:04

Iwona: Czułam Maryję obok mnie Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(8 głosów)

uratowanemalzenstwoChciałabym złożyć świadectwo. Nowennę Rozwiązującą Węzły odmówiłam jakiś czas temu w intencji uratowania mojej relacji z kimś dla mnie bardzo ważnym.

Nagle nie wiem z jakiego powodu i bez żadnych wyjaśnień zerwał ze mną kontakt. Nie wiedziałam co się dzieje, ale czułam, że on potrzebuje pomocy. Polecono mi odmówienie Nowenny Rozwiązującej Węzeł zrywający moją znajomość z nim.

To co działo się podczas odmawiana nowenny uświadomiło mi, że on naprawdę potrzebuje pomocy i tylko Matka Boża może mu pomoc.

Pierwszego dnia śnił mi się cały w taśmie takiej samej jak ta na obrazku Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Każdy następny dzień nowenny był trudny, robiło mi się słabo podczas jej odmawiania, czułam, że coś bardzo chce, abym nie odmówiła kolejnego dnia.

7-go dnia poczułam, że Matka Boża jest obok mnie i tego dnia odmawiałam już bez żadnych problemów.

Po paru dniach po odmówieniu nowenny dostałam od niego sms-a, w którym napisał mi, że mnie bardzo przeprasza i że potrzebuje czasu, żeby uporać się z przeszłością....

Nie wiem, co dalej będzie z naszą znajomością, ale wiem, że on bardzo tej modlitwy potrzebował. A ja czuję taki wewnętrzny spokój.

I jeszcze jedno wiem, Matka Boża ma jego i naszą znajomość w opiece i pokieruje nią tak, jak będzie najlepiej dla mnie i dla niego. 

 

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 4064 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 10 marzec 2019 10:21

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności