piątek, 02 grudzień 2022 08:46

Patrycja: Teraz jestem szczęśliwą małżonką Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Nowenna Pompejańska świadectwa1Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja nasza Mama.
Modliłam się tą nowenną kilka lat temu, czułam się przynaglona do napisania świadectwa jak Maryja rozwiązała węzeł o który się modliłam.

Teraz przyszedł ten czas i dzielę się owocami modlitwy.
Byłam już dojrzałą kobietą i cały czas modliłam się o dobrego męża.

Nie ustawałam w jego poszukiwaniu. I poznałam mężczyznę, spotykałam się z nim, jednak on miał bardzo silną relację z mamą. Doszło nawet do takiej sytuacji, że on powiedział mi, że potrzebuje czasu żeby się zastanowić nad naszą relacją i mamy się przez pewien czas nie spotykać.

Ja wiedziałam, że to będzie koniec naszego związku. Rozpoczęłam więc Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Moja intencja brzmiała następująco o rozwiązanie węzłów wiążących mojego chłopaka z jego mamą.

W 9 dniu nowenny zadzwoniłam do mojego chłopaka, a on mi powiedział, że to koniec już nic do mnie nie czuje. Oczywiście byłam załamana i próbowałam go jeszcze przekonać, żeby się zastanowił.
Z perspektywy czasu bardzo dziękuję Matce Bożej, że tak rozwiązała węzeł. Teraz jestem szczęśliwą małżonką, mam czułego i troskliwego męża.
Pan Bóg wie co jest dla nas najlepsze i nie wysłuchuje naszych próśb w taki sposób jak chcemy.

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 1674 razy Ostatnio zmieniany piątek, 02 grudzień 2022 09:05

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności