Praca

Praca (36)

niedziela, 04 grudzień 2022 11:48

Alicja: To nie był przypadek

Napisał

radośćZbierałam się z napisaniem tego świadectwa już kilka dobrych tygodni.. Jakiś czas temu miałam poczucie, że świat mi się zaczyna walić.

Byłam dłuższy czas w pewnej relacji z mężczyzną, który nie wiedział co z nami będzie i dodatkowo na okresie próbnym w pracy, gdzie zdawało mi się, że bez problemu dostanę przedłużoną umowę.

czwartek, 10 listopad 2022 09:17

Edyta: Nowenna ma ogromną moc

Napisał

001Dzień dobry,

Nowenna ma ogromną moc, sama wielokrotnie ją odczułam.

Odmawiam ją od roku, z krótkimi kilkudniowymi przerwami.
Miałam bardzo ciężką sytuację zawodową, Maryja pomogła mi wybrnąć z sytuacji, choć 14 miesięcy źle spałam w nocy, i bardzo mnie temat męczył i nie pozwalał być sobą.

sobota, 02 lipiec 2022 09:08

Justyna: Zamknięcie pewnego etapu

Napisał

MaryjaWitam serdecznie wszystkich, którzy będą czytać moje świadectwo.

Pisze takie świadectwo po raz pierwszy i nawet nie wiem jak mam zacząć i co tutaj nam napisać. Jestem człowiekiem mało wylewnym, skrytym wszelkie emocje dusze w dobie , ale chciałabym podziękować Matce Boskiej dzięki której rozwiązał się mój problem z pracą.

Chodzi dokładnie o rozwiązanie się z byłym pracodawcą z którym miałam problem. Z jego powodu stałam się kłębkiem nerwów. Nic mnie nie cieszyło, cały czas czułam smutek i przygnębienie.

środa, 23 luty 2022 10:06

Beata: Wszystko poszło jak po maśle

Napisał

pracaSzczęść Boże. Chciałam podzielić się swoim świadectwem dotyczącym pracy.
Otóż pół roku temu zmieniłam pracę, ponieważ chciałam się rozwijać i podjąć nowe wyzwania w swojej branży.
Na początku było mi to obiecane i zapewnione, że będę mogła rozwinąć skrzydła w danym projekcie.
Niestety tam się nie stało, a moja praca stała się rutynową z nudnymi zadaniami i w żaden sposób nie mogłam się rozwijać w obszarze, w którym tak bardzo chciałam i dla którego zmieniłam pracę.

czwartek, 13 styczeń 2022 16:04

Katarzyna: Praca

Napisał

pieniądzeSzczęść Boże,
W listopadzie 2019 roku odmawiałam Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły o stałą pracę, ponieważ dotychczas pracowałam na podstawie umowy na czas określony w firmie, która przeprowadzała redukcję etatów.

sobota, 14 listopad 2020 06:05

Agnieszka: Polecam Wszystkim tą modlitwę

Napisał

001Witam. Chciałabym złożyć świadectwo, jak dużo łask otrzymałam w ostatnim czasie, dzięki odmawianiu Nowenny do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły.

Nie wszystkie węzły zostały jeszcze rozwiązane, ale wierzę, że Maryja wszystkim się zajmie. Najważniejsza sprawa, o którą prosiłam została rozwiązana.  Chodzi o moją pracę.

niedziela, 14 czerwiec 2020 08:06

Marlena: Wymarzona praca

Napisał

pracaSzczęść Boże! Chciałabym złożyć świadectwo o działaniu Nowenny do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły.

Ta modlitwa ma ogromną moc i pomogła mi już kilka razy w życiu. Mieszkam za granicą od kilku lat, ale jak dotąd nie udało mi się znaleźć pracy, którą bym lubiła, raczej były to prace typu: magazyn, sklep, kawiarnia. Marzyłam o pracy, która przyniosłaby mi satysfakcję i do której wstawałabym z uśmiechem.

piątek, 22 listopad 2019 15:44

Małgorzata: Praca w 10 dni

Napisał

pracaOd 6 miesięcy bezskutecznie poszukiwałam pracy. Po kilkuletnim pobycie za granicą i odchowaniu dzieci okazało się, że mimo wyższego wykształcenia w Polsce nie ma dla mnie miejsca na rynku pracy...

Długie miesiące, dziesiątki rozmów kwalifikacyjnych i wysłanych CV i zawsze odmowa... Modliłam się, modlił się mój mąż i cierpliwie czekaliśmy wierząc, że Bóg ma dla mnie plan, mijały kolejne tygodnie a ja wciąż byłam bez pracy.

środa, 23 październik 2019 16:08

Anna: To po prostu cud !

Napisał

Nowenna Pompejańska świadectwa1Szczęść Boże. Chciałam napisać swoje świadectwo i podziękować Matce Bożej za rozwiązanie moich węzłów.

Miałam ciężką sytuację w pracy, okazało się, że koleżanka idzie na zabieg operacyjny i nie będzie jej 1,5 miesiąca. A ja muszę przejąć bardzo odpowiedzialną jej pracę niezwiązaną z moim wykształceniem podczas jej nieobecności. Byłam bardzo przerażona tą sytuacją, nie mogłam spać po nocach i bardzo to przeżywałam.

niedziela, 01 wrzesień 2019 09:29

Karolina: Wymarzona praca

Napisał

pieniądzeNowenna do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły jest równie cudowna jak Nowenna Pompejańska.

Kolejny raz utwierdziłam się w tym, iż działanie Boga jest obecne w moim życiu. A mianowicie od wielu lat zmagam się z podjęciem stałego zatrudnienia (ok. 8 lat męki). W końcu dwa dni po zakończeniu Nowenny otrzymałam wymarzoną pracę.

poprz.123nast.
Strona 1 z 3

Facebook

Społeczności