niedziela, 18 marzec 2018 08:17

Patrycja: Zgoda w rodzinie Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(9 głosów)

06Witam. Chciałam się podzielić krótkim świadectwem dostąpienia łaski, jaką wyprosiła mi Maryja Rozwiązująca Węzły. Modliłam się w intencji moich rodziców. Prawie cały czas się kłócili w ostatnim czasie i nie potrafili się ze sobą porozumieć. Prosiłam, aby Mateńka rozwiązała ich problem i czuwała nad ich małżeństwem. Już drugiego dnia mojej modlitwy było widać poprawę. Dzisiaj widzę, że się dogadują i częściej się do siebie uśmiechają.

Wierzę, że Maryja czuwa nad nimi i opiekuje się ich małżeństwem. Matka Boża jest dla każdego z nas, wystarczy tylko chcieć.

Proście cierpliwie i czekajcie, a jak przychodzi moment, kiedy czujecie, że nie macie już sił, poproście o siłę i zobaczycie, że będzie efekt.

Dziękuję Ci Matko ,że wysłuchujesz mych próśb, i że tak czule się troszczysz o moje sprawy! Uwierzcie w siłę modlitwy różańcowej. 

 

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 3671 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 18 marzec 2018 08:58

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności