niedziela, 29 grudzień 2019 15:31

Monika: Maryja przemienia serca Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(7 głosów)

nowenna 50Szczęść Boże!!!
Chciałabym się podzielić kolejnym krótkim świadectwem jak Maryja działa w moim życiu i rozwiązuje oddane jej węzły.

To jest moje drugie świadectwo. A mianowicie od kilku miesięcy modlę się Nowenną do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły powierzając jej swoje życie, troski i problemy, a także węzły do rozwiązania.

Maryja bardzo mi pomogła z czego złożyłam na tej stronie świadectwo.

Kolejny raz złapałam za różaniec i zaczęłam się modlić tą nowenną kiedy mojego ojca pewnej niedzieli "opętał" Szatan. Zachowywał się jakby nie on. Z czego wynikła ogromna kłótnia pomiędzy moim ojcem a mamą. Mój ojciec obraził się nie tylko na mamę, ale również na mnie i mojego brata. Nie rozmawiał z nami. Nie mogłam tego znieść.

Wiedziała, że tu może pomóc tylko Maryja i tylko Ona może rozwiązać "węzeł złości" jaka ogarnęła mojego ojca, więc złapałam za różaniec i powierzyłam to mojej Niebiańskiej Mamie. I Ona mnie nie zawiodła. Nasza Mateczka Maryja zadziałała w sposób doskonały, rozwiązała węzeł złości.

Już po 3 dniu odmawiania nowenny tato zaczął rozmawiać, a później z mamą. Maryja przemieniła jego serce. Teraz jest innym człowiekiem, i jego zachowanie również uległo ogromnej poprawie.

Chwała Maryi. Już każdy problem i każdy węzeł będę powierzała Maryi. Bądź uwielbiona i wywyższona Maryjo.

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 5658 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 29 grudzień 2019 15:43

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności