wtorek, 21 styczeń 2020 18:33

Helena: Naprawa relacji z córką Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Nowenna Pompejańska świadectwa1Chciałam podzielić się z Wami świadectwem łask, jakie wyprosiła dla mnie i mojej córeczki nasza najukochańsza Mama.

Jestem mamą trójki dzieci i pomimo mojej miłości do nich, popełniłam w ich wychowaniu wiele błędów. Przede wszystkim nie żyłam w zgodzie z przykazaniami i z nauką Kościoła. Problemy z moją córeczką zaczęły się około pół roku temu.

Mniej więcej wtedy Bóg nawrócił mnie, a niedługo potem mojego partnera, tatę moich dzieci. Wtedy też zaczęła się walka o moją córeczkę, która uciekała z domu, okaleczała się, miała do nas ogromny żal i pogardę.

Zaczęliśmy razem chodzić do Kościoła , oddaliśmy się w opiekę Maryi. W trudnych chwilach odmawiałam różaniec, który zawsze pomagał. Bywało raz lepiej, raz gorzej, aż w sylwestra moja córeczka nie wróciła do domu. Wtedy znalazłam modlitwę do Maryi rozwiązującej węzły.

Prosiłam o rozwiązanie węzła trudnych relacji z córką. Bardzo szybko zobaczyłam efekty tej modlitwy. Moja córeczka uspokoiła się, zaczęła z nami rozmawiać, wraca do domu z uśmiechem. Ale przede wszystkim Maryja wlała w moje serce ogromną miłość do córki, nadzieję na przyszłość, zabrała ból i lęk.

Dzięki temu możemy budować nasze relacje od nowa.  Chwała Panu.

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 4657 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 styczeń 2020 18:43

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności