Wydrukuj tę stronę
niedziela, 24 luty 2019 14:31

Patrycja: Matka Boża może wszystko Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(13 głosów)

nowenna9Szczęść Boże.
Chciałabym złożyć świadectwo , które powinnam napisać już bardzo dawno temu. Kilka miesięcy temu odmówiłam nowennę w intencji rozwiązania węzła smutku, który pojawił się w moim życiu. Nie miałam ochoty na nic. Ciągle płakałam w dodatku bezrobotna . Nie widziałam sensu wstawania każdego dnia.  Był to dla mnie ciężki czas.

W między czasie wracały dawne zranienia z przeszłości. Postanowiłam się modlić do Matki Bożej prosząc, abym zaczęła się cieszyć życiem.

Po pewnym czasie zauważyłam ogromną poprawę . Przestałam płakać.  Mimo to , że nie podjęłam jeszcze pracy, to zaczęłam w to wierzyć , że kiedyś muszę ją podjąć tylko w odpowiednim czasie i żebym się nie poddawała.

Wiem , że to dzięki Matce Bożej czuję się lepiej i zaczęłam się uśmiechać ufając , że podejmę pracę w niedalekiej przyszłości.

Następną nowennę odmówiłam w intencji zdrowia. Zaczęłam mieć problemy z włosami. Bardzo mi wypadały. Pomimo tego , że nigdy nie miałam z tym żadnych problemów. Zaczęło mnie to niepokoić. Prosiłam Matkę Bożą abym wróciła do zdrowia,  żebym miała takie jak dawniej. Dziś widzę ogromną poprawę. Czuję się lepiej, a stan moich włosów się znacznie poprawił.

Chciałabym również zaznaczyć, że modliłam się do Świętego Józefa, który nigdy mi nie odmówił swojej pomocy w potrzebie jak również do Świętej Rity. 

Z całego serca dziękuję Świętej Rodzinie i Świętej Ricie, że zostałam wysłuchana. Bóg zapłać z całego serca.

 

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 3305 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 24 luty 2019 14:52

1 komentarz

  • Link do komentarza Ona niedziela, 24 luty 2019 18:18 napisane przez Ona

    Polecam Ci na YouTube II Błogosławieni, którzy się smucą KS. Michał Olszewski.