środa, 11 wrzesień 2019 15:47

Ewa: Zostałam wysłuchana Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(6 głosów)

pompejanska1Mój syn Szymon właściwie od urodzenia borykał się z infekcjami uszu. Zawsze jednak „KTOŚ" nad nim czuwał.

Pierwsza wizyta w poradni została odwołana i przełożona na inny, późniejszy termin i do innego lekarza. Jak się później okazało było to z korzyścią dla nas.

Lekarz poinformował nas, że Szymon ma nie tylko migdał do wycięcia, ale też poważny obustronny niedosłuch, ponadto konieczna jest rekonstrukcja błony bębenkowej.

Co ciekawe lekarz przekierował nas do specjalistycznej kliniki leczenia słuchu, gdzie również prowadził praktykę lekarską.

Pod jego opieką zostaliśmy zakwalifikowani do operacji. Dzięki Bogu wszystko pozytywnie się odbyło. Co roku mieliśmy wizyty kontrolne i nic wówczas nie wzbudzało zastrzeżeń.

Pół roku temu Pani doktor oznajmiła, że Szymon kwalifikuje się do kolejnej operacji. Wyniki badania słuchu wydały jej się bardzo niepokojące. Dała nam pół roku na obserwację sytuacji: czy pojawi się większy niedosłuch lub czy będą jakieś infekcje.

To było najdłuższe pół roku w moim życiu. Ofiarowałam tę sytuację Matce Bożej rozwiązującej węzły. Prosiłam, aby uwolniła syna od wszystkiego złego, co powoduje u niego problemy ze słuchem, z uszami.

Dziś byliśmy na wizycie kontrolnej... Pani doktor przebadała go i oznajmiła, że wszystko jest w porządku. Nie podejmujemy się operacji!

Łzy szczęścia wciąż cisną mi się do oczu. Kochajcie Maryję, zawierzcie Jej swoje trudności i dziękujcie z całego serca.

Chwała Panu i Jego Matce!!!

 

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 2478 razy Ostatnio zmieniany środa, 11 wrzesień 2019 15:58

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności