niedziela, 15 marzec 2020 18:34

Sylwia: Ustąpiły objawy nerwicy Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(13 głosów)

smutekWitam. Chciałabym złożyć świadectwo, ile łask otrzymałam w ostatnim czasie, dzięki odmawianiu Nowenny do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły.

Głównym problemem, z którym zwróciłam się do kochanej Mateczki była to nerwica, a zwłaszcza trik nerwowy, który pojawiał się w chwili zdenerwowania, w chwili lęku w pracy, nawet w Kościele. Lęk był tak silny, że miałam myśli nawet, żeby może zrezygnować z pracy.

Ale co mi to da pomyślałam, a z Kościoła przecież nie zrezygnuję. Po przeczytaniu wszystkich świadectw, pełna ufności w miłosierdzie Maryi postanowiłam odmówić nowennę w swojej intencji.

Dodam, że wcześniej odmawiałam tę nowennę w intencji mojej mamy i nie zawiodłam się.  A w intencji uzdrowienia i uwolnienia z nerwicy modlę się ponad rok, trik nerwowy jednak ciągle był.

Aż 30.01.2020 rozpoczęłam tę nowennę. I kochani nie zawiodłam się, jeszcze nie skończyłam nowenny, a tik nerwowy zniknął. Ponadto ustąpiły objawy nerwicy, że nie biorę żadnych proszków.

Wierzę, że Maryja i miłosierny Jezus uwolnią mnie całkowicie z nerwicy, wierzę, że proces uzdrowienia trwa i ja go przyjmuję codziennie, wierząc w moc działania Ducha Świętego w naszym życiu.

Pragnę dodać ,że odmawiałam dwie nowenny jednocześnie, kiedy jedna się kończyła, zaczynałam drugą. I wszystkie moje prośby zostały wysłuchane, córka łagodnie przeszła ospę, ja bardziej zaczynam akceptować siebie, mama odzyskała zdrowie, wierzę, że wynik badań męża będzie ujemny.

O nowennę powiedziałam koleżance w pracy, która mając obecnie duży problem, zaczęła odmawiać, i również się nie zawiodła. Jej prośby zostały wysłuchane.

Dodam, że wstąpiłam tez do wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Jestem szczęśliwa, bo wiem, że nie ma w Życiu problemu, którego nie można rozwiązać za pomocą różańca.

Trwajcie przy Maryi, proście ją a ONA wyprosi wszystko dla nas u swojego SYNA. Polecam wszystkim tę nowennę, Maryja rozwiąże każdy węzeł. Trzeba JEJ tylko zaufać. Bóg zapłać.

 

Prześlij nam swoje świadectwo na adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 4652 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 15 marzec 2020 18:57

1 komentarz

  • Link do komentarza Justyna środa, 18 marzec 2020 08:29 napisane przez Justyna

    Moglabys napisac czy robiac akt zalu przepraszalas swoimi slowami czy wzielas z internetu?

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Facebook

Społeczności